PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
PRISTATYMAS <br />VISOJE LIETUVOJE
MOKĖKITE GRYNAIS, KAI GAUSITE PREKES
MOKĖKITE GRYNAIS, KAI GAUSITE PREKES
GARANTIJOS
VISOMS PREKĖMS
GARANTIJOS <br />VISOMS PREKĖMS


Darbo laikas
Nemokamos konsultacijos
Darbo laikas
GRENAISOL


GRENAISOL izoliacinės konstrukcinės plokštės gaminamos iš akytojo vermikulito ir specialių neorganinių rišiklių, užtikrinant didelį atsparumą šiluminiams svyravimams bei temperatūrai iki 1250°C. Plokštės yra netoksiškos, jų sudėtyje nėra jokio asbesto, stiklo ar mineralinio pluošto. Plokštės yra pakankamai tvirtos ir mechaniškai stabilios, pasižymi dideliu patvarumu, didele elektros varža ir mažu šilumos laidumu.

GRENAISOL plokštės yra ekologiškos, tvirtos ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Palyginti su kitomis standartinėmis izoliacinėmis medžiagomis, gali būti naudojama santykinai nedidelio storio medžiaga, todėl sutaupoma dalis Jūsų namų erdvės. GRENAISOL plokštės yra patvarios ir paprastos naudoti. Nekeičia savo savybių esant tiek aukštoms, tiek žemoms temperatūroms. Plokščių atliekos utilizuojamos kaip įprastos statybinės šiukšlės.Židinio montavimas GRENAISOL plokštėmis


1. Ortakis karštam orui
2. Kompensacinės grotelės
3. Grotelės karštam orui
4. Pajungimo vamzdžiai
5. Židinio ugniakuras
6. Grotelės šaltam orui
7. Konstrukcinė perdanga
8. Papildomas tvirtinimas
9. Juostelė plokščių sujungimui
10. Specialūs klijai
11. Konstrukcinė - izoliacinė plokštė

Plokštės apdirbamos naudojant paprasčiausius statybinius įrankius (rankinį pjūklą, akumuliatorinį suktuvą, kabių kalimo įrankį, gipso kartono šlifuoklį ir pan.) Apdirbant plokštes dulkių beveik nebūna.
Dėka šių plokščių savybių, Jūs ne tik pastatysite savo židinį (naudodami nedegias, aplinkai nekenkiančias natūralias medžiagas), bet ir tuo pačiu metu užtikrinsite pakankamą konstrukcijos šiluminę izoliaciją. Šilumos energija, pagaminta Jūsų židinio, nebus iššvaistyta per išorines pastato sienas, nes šiluma bus panaudota tik Jūsų patalpų šildymui. Be savo izoliacinių savybių GRENAISOL plokštės pasižymi ir tuo, kad gali būti naudojamos įvairiais būdais – klijuojamos, montuojamos tarpusavyje, armuojamos, glaistomos, tinkuojamos ar dažomos įvairiausiais dažais. Tai taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Izoliacinės plokštės GRENAISOL standartinai išmatavimai:
Ilgis - 800 mm
Plotis - 600 mm
Storis - 30, 40, 50 mm
Panaudojimo temperatūra iki 1250°C
Tankis - 430kg/m³
30 mm storio plokštės svoris - 6,19 kg

Kaina: teiraukitės >>

<< atgal       Į viršų